20170531_090319

Zibakcija Rēzeknes sākumskolā „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”

Uz pasākumu „Zibakcija „Lasīšanas diena 2017”” jau piekto gadu aicina Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāte, atgādinot par lasītprasmes un lasītprieka nozīmīgumu personības izaugsmē, pie iemīļotākajām grāmatām aicina pulcēties lielus un mazus lasītājus visā Latvijā.

Arī Rēzeknes sākumskolā pēdējā skolas dienā – 31. maijā, pulcējoties 1. – 6. klašu skolēniem un skolotājiem, norisināsies zibakcija „Lasīsim visi kopā un dāvināsim grāmatiņu savas skolas bibliotēkai!”

Ikviens tika aicināts no mājas bibliotēkas grāmatu krājumiem izvēlēties un paņemt līdzi vai jau izlasītu, vai vēl nelasītu grāmatiņu, tad zibakcijā dalīties lasītpriekā ar klases biedriem, skolas biedriem, skolotājiem un akcijas noslēgumā uzdāvināt līdzpaņemto grāmatiņu Rēzeknes sākumskolas bibliotēkai.

Kā teica latviešu dzejnieks Fricis Bārda: „Dažs vārds ir tik bagāts, ka viņš šalc un līgojas dvēselē kā klusi plūstošā upē iemests kupls ievu ziedu vainags.” Lai kopā lasīšana vieno un bagātina lasītāja emocionālo pasauli un personisko pieredzi, attīsta radošumu un iztēli!

Paldies skolēniem, skolēnu vecākiem, skolotājiem par līdzdalību zibakcijā un grāmatu dāvinājumu skolai.

Rēzeknes sākumskolas vadības komanda
un skolas bibliotekāre Inta Lāce