ventspils

Veiksmīgais starts konkursā “Ventspils IT izaicinājums 2016”

Lai veicinātu skolēnu jēgpilnu moderno tehnoloģiju pielietojumu, un veicinātu interesi par informācijas un komunikācijas tehnoloģijām (IKT), septembra beigās tika izsludināts konkurss “Ventspils IT izaicinājums 2016”, kurā pieteicās arī Rēzeknes sākumskolas  interešu izglītības pulciņa  “Stopkadru animātors” komanda ar nosaukumu “Rēzeknieši” (komandā piedalās 4.b klases skolēni  Linards Strods, Rinalds Damians Kazulis un Einārs Saukāns skolotājas Lauras Meščanovas vadībā).

Konkurss tiek rīkots divās kārtās – neklātienes un klātienes. Pirmajā kārtā konkursam pieteicās 275 komandas, no kurām tikai 40 labākās komandas iekļuva nākamajā kārtā. Esam priecīgi, ka Rēzeknes sākumskolas komanda ir iekļuvusi konkursa  2.kārtā, skolēniem tas būs lielisks piedzīvojums, ekskursija un atpūta. Komanda, kura uzvarēs fināla saņems naudas balvu, papildus tam skolēni saņems tehnoloģiju ierīces no konkursa atbalstītājiem. Šobrīd notiek gatavošanās. 2.kārtai, kas norisināsies Ventspilī 10. un 11.novembrī.

Rēzeknes sākumskolas 4.b klases komandas “Rēzeknieši” video konkursam “Ventspils IT izaicinājums 2016”.

Skolotāja Laura Meščanova