“Vecmāmiņ, kā tur ir? Tu māmiņai māmiņa esi…”

Jaunrades konkursa “Vecmāmiņ, kā tur ir? Tu māmiņai māmiņa esi…” noslēguma pasākums 02.05. Rēzeknes sākumskolā aicināja un godināja laureātus, viņu vecmāmiņas un vecvecmāmiņas, skolotājas. Pasākumu apmeklēja 80 mīļu acu pāri, ko kuplināja dalībnieki no Rēzeknes 4.vidusskolas,  Rēzeknes 5. vidusskolas, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzijas, Rēzeknes internātpamatskolas –  attīstības centra,  Maltas vidusskolas, Maltas bērnu un jauniešu centra, un protams, arī  no mūsu,  Rēzeknes sākumskolas.

Vecmāmiņa.. kaut kas tik tuvs un mīļš, bet dažkārt ikdienas steigā aizmirsts vai piemirsts vārds, jo vienu no otra šķir laiks, attālums vai… Apzinoties, ka ikdienas gaitā mēs, pieaugot un kļūstot lielāki, aizvien retāk un mazāk uzzvanām, apciemojam šo cilvēku, jo vairāk interesē vienaudži, mēs, Rēzeknes sākumskola, iniciējām jaunrades konkursu  “Vecmāmiņ, kā tur ir? Tu māmiņai māmiņa esi…”.

Paldies sadarbības partneriem Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijai, Izglītības pārvaldei, Rēzeknes sākumskolas vadības komandai, skolotājiem, vecākiem, vecvecākiem.

Iveta Maizika,
Rēzeknes sākumskolas Valodu un sociālo zinātņu
metodiskās komisijas vadītāja