Mazs cinītis gāž lielu vezumu!

“Latvija pie manis nenāca augstpapēžu kurpēs un mežģīņu kleitā, bet ar reibinošu ziedu smaržu, zaļu apmetni un zilu asaru uz vaiga. Tā ielika man rokās kādu spožu spēku. Sarkanbaltsarkanu spēku. Tagad es to nesu savās plaukstās, krūtīs un vēlos dāvāt citiem. Es vēlot dot, dalīties un dāvināt.”/D.Leščinska/

Cien.skolēnu vecāki un skolotāji!

Mēs dzīvojam laikā, kad paši spējam NOTIKUMAM piešķirt burvību, unikalitāti, šarmantumu, vienreizīgumu un vērtību! Tā mēs iepazīstam viens otru, bagātināmies, apmaināmies ar enerģiju, svinam svētkus un dzīvi!

Š.g. 11.novembrī Rēzeknes sākumskolā notika mūsu skolas skolotāju un skolēnu vecāku iepazīšanās vakars „Mazs cinītis gāž lielu vezumu”, kura 1.daļā skolēni raidīja, rādīja un radīja fantastiskas sajūtas, emocijas un lepnumu par sevi, ģimeni, skolu un valsti. Vakara 2.daļā skolotāju, skolēnu vecāku sirsnība, atsaucība un aktivitāte sajūsmināja ikvienu ar saviem muzikālajiem priekšnesumiem, domu graudiem un vēlējumiem.

Katram vārdam, katram cilvēkam ir savs vilnis. Pievilkšanās likums atsaucas visiem viļņiem un iekļaujas labestības, sirsnības, ticības un cerības vilnī!

Paldies Jums, skolēnu vecāki, par mūsu iniciatīvu atbalstīšanu, aktīvu līdzdalību, smaidiem, izteiktiem vārdiem, daudzveidīgiem priekšnesumiem un KOPĀ būšanu. Paldies par Jūsu bērnu patiesumu, talantiem, zinātkāri un garīgo bagātību!

Paldies Jums, skolotāji, kolektīvu vadītāji par SVĒTKU KOPĀ radīšanu, tradīciju kopšanu un virzīšanu!

Kopā esam spēks un ar pārliecību varam piekrist latviešu sakāmvārdam „Mazs cinītis gāž lielu vezumu”! Paldies par skaisto vakaru, ko veidojām un radījām KOPĀ!

Mēs būvējam šo pasauli paši. Līdzīgi kā mākslinieks uz papīra uzzīmē skici, kuru vēlāk izveido realitātē vai noliek malā un zīmē nākamo, tā arī mēs veidojam šo pasauli. Un mūsu zīmulis ir domas, idejas, ieceres, ar kurām savā prātā iezīmējam topošo realitāti.

Rēzeknes sākumskolas kolektīva vārdā,
direktore Ilona Stramkale