Šokolāde mūs uzrunā!

Pateicamies Rēzeknes sākumskolas skolēniem par krāšņo, šokolādes iedvesmoto koncertu skolotājiem š.g. 30.septembrī.

Šokolāde ne vien iedvesmo, bet sniedz labu noskaņojumu, možu garu, prieku un mīlestību!

Skolēni, mēs sajutām Jūsu smaidus, laba vēlējumus, prieku, sajūsmu un ļoti lepojamies ar Jūsu talantiem!

Paldies visiem skolotājiem, kuri iesaistījās koncerta un skolēnu sagatavošanā.

Paldies Rēzeknes pilsētas domes deputātiem par gardo torti un skolotāju novērtējumu!

Esam priecīgi, ka mūsu Svētkos piedalījās un skolotājus sveica Rēzeknes pilsētas domes deputāts Jānis Krišāns, Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes vadītājs Arnolds Drelings un speciāliste Vita Mežore.

Par mērķtiecīgu, radošu un kvalitatīvu darbu izglītības procesa pilnveidē ar Rēzeknes pilsētas domes Atzinības rakstu apbalvoti sākumskolas pedagogi Svetlana Bilinska, Velta Dzervinika, Sandra Drelinga, Mārīte Šveidere, Silvija Neško un ar Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldes Atzinības rakstu apbalvota skolotāja Sandra Gaveika.

Spersim ik soli ar ticību, cerību un mīlestību! Jo tas, kurš mīl, tas  staro, tas zied.

Skolotāju vārdā, direktore IIona Stramkale