Sākumskolas basketbola komanda spēlēs NBA junioru līgā

Lai veicinātu basketbola popularitāti bērnu vidū, Latvijas Basketbola savienība 2016.gada septembrī izsludināja pieteikšanos dalībai NBA Junioru līgas sacensībām, kurās būs iespēja piedalīties 30 vispārējās izglītības iestāžu komandām no visas Latvijas.

Rēzeknes sākumskolas komanda (Rodrigo Jugans, Kristaps Krievs,  Kristaps Barkāns,  Mārtiņš Svalbs, Ervīns Reidzāns,  Roberts Revizors, Gatis Apinis, Einārs Saukāns, Ervīns Rubenis, Daniela Voiciša, Baiba Lucijanova, Samanta Logina, Kristīne Deksne) tika izvēlēta dalībai NBA Junioru līgā.

Komandas treneris  skolotājs Raitis Broks un komandas kapteinis Rodrigo Jugans ir uzaicināti uz NBA Junioru līgas drafta ceremoniju 3.novembrī plkst.11:45, Rīgā, Elektrum Olimpiskajā centrā.

Mūsu skola spēlēs Austrumu Konferences Latgales (E) divīzijā.

Latgales divīzijā piedalīsies:
– Rēzeknes sākumskola;
– Daugavpils Centra vidusskola;
– Krāslavas pamatskola;
– Līvānu 1.vidusskola;
– Rugāju novada vidusskola.

Paldies skolēnu vecākiem par iniciatīvu, atbalstu un iespēju piedalīties sacensībās.

Rēzeknes sākumskolas saime vēl veiksmīgus startus un neizsīkstošu cīņas garu!