RĒZEKNES SĀKUMSKOLAS SKOLĒNI PROGRAMMAS ”LATVIJAS SKOLAS SOMA” IETVAROS APMEKLĒ LATGALES VĒSTNIECĪBU “GORS”

SKOLAS

Maijā projekta “Latvijas skolas soma” ietvaros 4.a un 3.m klašu skolēni apmeklēja Latgales vēstniecību GORS Rēzeknē. GORS darbinieku organizētā nodarbībā skolēniem bija iespēja iepazīt koncertzāli un tās piedāvātās iespējas. Interaktīvajā nodarbībā tika iepazīta lielā zāle “Gors”, mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, mēģinājumu zāle, horeogrāfijas zāle, tāpat bija iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās.

Alens Zeļčs: “Par Goru es uzzināju, ka tajā ir mazā un lielā zāle. Es nekad pasākumu laikā nebiju sēdējis sānu balkonā. Uzzināju, kāds skats ir uz skatuvi no sānu balkona. Nezināju, ka Gora kravas liftā var pārvadāt līdz trīs tonnām smagu kravu, man ļoti patika braukt ar šo liftu.”

Delīna Dume: “Man ļoti patika lielā zālē, jo tā ir mūsdienīga un moderna,  funkcionāla un skaista.”

Laila Paramonova: “Bijām telpās, kurās nedrīkst iet apmeklētāji, uzzinot,  kas tur atrodas.”

Pēc interaktīvās nodarbības sekoja kino stunda. Skolēni ar lielu interesi noskatījās piedzīvojumu filmu “Ēriks Akmenssirds”. Pēc filmas noskatīšanas raisījās sarunas gan par pirātiem, piedzīvojumiem un spoku mājām, gan arī par būtisko – ģimeni, draudzību, vientulību.

Ritvars Pavlovs: “Es no filmas sapratu, ka nevienam nav akmens sirds, jo katram cilvēkam ir jūtas.”

Eva Stikāne: “No filmas es ieguvu atziņu, ka vajag cienīt ģimeni, draugus un citus cilvēkus.”

WhatsApp Image 2024-05-02 at 12_11_23 WhatsApp Image 2024-05-02 at 12_11_24 (2)

Foto: L.Andersone, L.Meščanova

Rēzeknes sākumskolas skolotāja