2016_12_09_liepaja3

09.12.2016. Rēzeknes sākumskolā viesojās Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes speciālisti un skolu direktori. Bija patiess prieks dalīties skolas darbības veikumā un iecerēs, skolēnu talantu izpausmēs un klases stundā “Sirds stunda”, ko vadīja 1.a klases skolotāja Sandra Juste. Paldies skolotājai Sandrai Justei par profesionalitāti, mūsdienīgu, radošu, uz vērtībizglītību balstītu un kompetencēm vērstu klases stundu.

Paldies skolas vadības komandai G.Ozoliņai, S.Studenai, Z.Komulei, atbalsta personālam L.Rancānei, R.Greckai, skolotājiem, skolas darbiniekiem par sadarbību un vizītes nodrošināšanu.

Paldies par jaukajiem skolēnu priekšnesumiem (korim, vad. S.Bilinska, TDK “SKALI”, vad. S.Juste, S.Gaveika)!

Skolas direktore Ilona Stramkale

Liepājas kolēģu paldies!