IMG-20181120-WA0019

Rēzeknes sākumskola piedalās NBA Junioru līgas trešās sezonas spēlēs

Rēzeknes sākumskola trešo gadu pēc kārtas piedalās NBA junioru līgas čempionātā.

1200px-Boston_Celtics.svg2018.gada  9. novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā notika NBA Junioru līgas trešās sezonas drafta ceremonija, kuras laikā katrai komandai pielozēja NBA klubu, kuru tā pārstāvēs. Drafta ceremonijā Rēzeknes sākumskolu pārstāvēja komandas kapteinis Renārs Gudkovs (5.a2 klase) un sporta skolotājs Raitis Broks. Sākumskola izlozēja NBA klubu “Boston Celtics” un saņēma spēļu kreklus ar tā simboliku. Pēc drafta ceremonijas komandu kapteiņi piedalījās treniņā, ko vadīja NBA Junioru līgas pārstāvis Henrijs Utku, kā arī Latvijas Jaunatnes basketbola līgas komandu treneri.

Rēzeknes sākumskolas komanda trešās sezonas turnīru aizvadīs Kristapa Poziņģa vārdā nosauktajā grupā, kurā spēlē 2006. gadā dzimušās meitenes un 2007. gadā dzimušie puiši.

Kristapa Porziņģa grupā sabraukumi paredzēti 22. un 28. novembrī, 7. un 14. decembrī, izslēgšanas turnīrs 25. janvārī.

Vēlam panākumus un cīņas sparu skolas komandai! Pateicamies Renāra Gudkova vecākiem par atbalstu!

Informācija NBA junioru līgas mājas lapā: http://www.jrnbalatvija.lv

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
Gunita Ozoliņa