dscf9287

RADOŠĀ OLIMPIĀDE RĒZEKNES SĀKUMSKOLĀ

1.novembrī mūsu skolā notika radošā olimpiāde ”Mēs – Latvijai”. Olimpiādē piedalījās Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu 4.klašu skolēni, kuri darbojās jauktajās komandās, veicot septiņus radošus uzdevumus.

Pēc uzdevumu veikšanas skolotāja Sandra Juste un 5.klases deju kolektīvs “Skali” aicināja bērnus uz sadancošanos.

Olimpiādes noslēgumā katra komanda ieguva diplomu vai nomināciju, bet katrs dalībnieks – atzinības rakstu un saldo balvu.

Arī skolotājām tika dota iespēja darboties radošā aktivitātē, kuru vadīja sākumskolas skolotāja Ilga Uzulnīka. Katrs mūsu viesis pagatavoja dekoratīvu dāvanu kārbiņu.

Pateicamies par sadarbību Rēzeknes sākumskolas izglītojamo vecākiem un Rēzeknes pilsētas Izglītības pārvaldei.

Rēzeknes sākumskolas skolotāju
Metodiskās komisijas vadītāja Ingrīda Medne