Foto: "Sporto visa klase" 5.sezonas atklāšana

Projekta “Sporto visa klase” 5.sezonas atklāšanas ceremonija

2018.gada 31.oktobrī “Arēnā Rīga”  notika projekta “Sporto visa klase” notika 5.sezonas atklāšanas ceremonija, kurā piedalījās gandrīz 1200 bērnu no visas Latvijas. Uz pasākumu devās arī Rēzeknes sākumskolas 6.a klases skolēni  kopā ar sporta skolotāju Raiti Broku un klases audzinātāju Ivetu Maiziku.

Pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Valsts prezidents Raimonds Vējonis, kurš savā uzrunā bērniem novēlēja būt vienotiem un darboties komandā. Bērnus atklāšanas pasākumā priecēja dažādi izklaidējoši elementi – talismanu parāde ar programmas “Sporto visa klase” talismaniem Klasīte un Klasēns priekšgalā, gaismu izrāde, ielu vingrotāju un karatē skolas audzēkņu paraugdemonstrējumi un citi priekšnesumi. Pasākuma noslēgumā ar nelielu koncertu bērnus priecēja grupa “Bermudu divstūris”.

Pirms un pēc atklāšanas pasākuma bērniem bija iespēja piedalīties dažādās sportiskās un interaktīvās aktivitātēs turpat “Arēnā Rīga” un klātienē vērot basketbola kluba “VEF Rīga” spēli VTB Vienotajā līgā pret Igaunijas klubu “Kalev/Cramo”.

Informācija projekta mājas lapā: Sporto visa klase.

FOTO no pasākuma publicēti gan olimpiade.lv, gan sociālajos tīklos ŠEIT. Lejuplādēt var ŠEIT (foto autors Latvijas Olimpiskā komiteja)
FOTO no Sportland fotosienas var lejuplādēt ŠEIT.
VIDEO apskats redzams ŠEIT .

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece
izglītības jomā Gunita Ozoliņa