Nodarbības “Dizains” un ”Elektronikas darbnīca”

Rēzeknes sākumskolas 4.-6.klašu skolēniem 11.decembrī tiks piedāvātas un īstenotas nodarbības “Dizains” un ”Elektronikas darbnīca”, kas notiek ES projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbības “Dizains”
Mērķis ir iepazīties ar dizainera darba ikdienu, uzzinātu, kādas prasmes un rakstura īpašības nepieciešamas, lai taptu kvalitatīvs produkts. Kā arī, praktiski darbojoties, skolēni iepazīsies ar dažādu tērpu un aksesuāru prezentēšanu. Nodarbības laikā izglītojamie ne tikai vēros paraugdemonstrējumus, bet arī paši praktiski  iesaistīsies  dažādu tērpu un aksesuāru prezentēšanā.

Nodarbības “Elektroniksas darbnīca”
Mērķis ir iepazīties gan ar inženiera profesiju, gan tās daudzajām iespējām un saikni ar citām profesijām, darbiem un iemaņām, ko sniedz šīs nozares speciālisti. Skolēniem tiks veidota izpratne par to, kā noteikt spējas, prasmes un kā pieņemt lēmumu par atbilstošāko nodarbošanos, gan klausoties stāstījumā, gan praktiski darbojoties .

Norises laiks un vieta
2017.gada 11. decembris, Rēzeknes Tehnoloģijas akadēmijas inženieru fakultāte.

Rēzeknes sākumskolas pedagogs karjeras konsultants
Iveta Maizika