20181108_111627

LATVIJAS LEĻĻU TEĀTRA IZRĀDE ,,GUDRAIS ZOBIŅŠ” RĒZEKNES SĀKUMSKOLĀ

Kāpēc ,,Gudrais zobiņš”?

Laikam tas tāpēc, ka viņš prata izvairīties no sliktā zobgrauža!

Mēs bieži izsakām vārdu veselība un arī paši saprotam, ka tas mums katram ir ļoti svarīgi. Jau pavisam maziem bērniem pieaugušie cenšas skaidrot un stāstīt par veselības veicināšanu un stiprināšanu. Rūpes par saviem zobiem – tas noteikti ir veselības svarīgākais faktors.

Šī gada 8.novembrī mūsu skolā 1.klasēm bija iespēja apmeklēt interesantu un izglītojošu Latvijas Leļļu teātra izrādi ,,Gudrais zobiņš”. Mēs atkal varējām izmantot piedāvāto iniciatīvu ,,Latvijas skolas soma”. Režisors Māris Koristins bija veiksmīgi izveidojis šo izrādi, kas lika bērniem pašiem spriest un izvērtēt, kas ir pareizi un nepareizi. Aktieri emocionāli prata paskaidrot un parādīt būtisko. Spilgti un saistoši bija izrādes vizuālie atribūti. Teātrī daudz skanēja dziesmu, kas vēl vairāk saistīja bērnu uzmanību.

Tas, ka šī aktivitāte skolēniem bija saistoša, liecina interesantie zīmējumi pēc izrādes noskatīšanās. Zīmējumos skolēni arī raksta svarīgas atziņas; Es tīrīšu zobus!,  Maz ēd saldumus!, Tīri zobus!, Izmanto zobu  birsti! Ēdīsim dārzeņus!

Mēs atkal sakām paldies par šīm iespējām, kas palīdz skolēniem daudz interesantākā veidā apgūt svarīgas dzīves mācības.

Novēlam māksliniekiem radošas idejas arī turpmāk!

Rēzeknes sākumskolas 1.d klases skolotāja Benita Lazdiņa