LAIMAS ŠOKOLĀDES VALSTĪBĀ!

Piedaloties “Laimas” šokolādes muzeja konkursā, esam  priecīgi un lepni ar iegūto balvu – neaizmirstamu piedzīvojumu – saldākās Skolotāju dienas svinības, –  muzeja apmeklējums un radošā šokolādes darbnīca skolotājiem. Esam vienīgie Latvijā, kas izcīnīja šo saldo iespēju!

Šī gada 30.septembrī pēc skaista, skolēnu veidota, koncerta Rēzeknes sākumskolas skolotāju kolektīvs devās garšas piedzīvojumā uz šokolādes muzeju „Laima”.

Ne velti šokolāde tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “Dievu ēdiens”. Gadsimtiem senas leģendas vēsta, ka šokolādes lietošana dod spēku, veselību, pārliecību un mīlestību.

“Laimas” šokolādes muzeja radošā darbnīca patiešām ir vieta, kur pārliecinājāmies par šokolādes maģisko īpašību esamību.

Šokolādi rekomendē noguruma likvidēšanai un garastāvokļa uzlabošanai, apgalvojot, ka tās sastāvā ir viela, kas nodrošina mūs ar laimes izjūtu, uzlabo garastāvokli, sniedz baudu. Rēzeknes sākumskolas skolotāji par to pārliecinājās pilnībā, jo katram bija iespēja izgatavot savu īpašo šokolādi ar uzrakstu „Es mīlu dzīvi, Latviju, ģimeni, cilvēkus, sauli, darbu utt.…”, piedalīties videofilmiņas veidošanā, dzirdēt par šokolādes vēsturi, izbaudīt vēl neizzinātās garšas īpatnības un izgatavot savas Laimas konfektes ar dažnedažādiem pildījumiem. Skolotāju radošums izpaudās ļoti plašā spektrā!

Pateicamies   šokolādes muzeja „Laima” konkursa iniciatoriem, saldās ekskursijas vēstnešiem, gidiem, darbnīcu vadītājiem par šo grandiozo iespēju,  lai mēs, skolotāji, būtu, piedzīvotu, priecātos, uzņemtu enerģiju, spēku, mīlestību un iedvesmotos!

Rēzeknes sākumskolas skolotāju vārdā, direktore Ilona Stramkale