IMG-20181127-WA0000

Koncertuzvedums “Smilšu pasaka ar zelta putnu” Latgales vēstniecībā “Gors”

2018.gada 8. novembrī Rēzeknes sākumskolas 2.-3.klašu skolēni Latvijas valsts simtgades programmas iniciatīvas “Latvijas skolas soma” ietvaros Latgales vēstniecībā “Gors” apmeklēja koncertuzvedumu “Smilšu pasaka ar zelta putnu”.

Izrādes laikā skolēniem bija iespēja iepazīt dažādus muzikālos žanrus (balets, opera), dažādu mūzikas instrumentu skanējumu un izcilu aktierspēli. Austrumnieciskās noskaņās veidoto koncertuzvedumu caurvija izteiksmīgās runas mākslas paraugs. Bērni bija sajūsmā par smilšu kino demonstrējumiem, kas radīja īpašu tuksneša atmosfēru. Atgriežoties skolā, izrādes iedvesmoti skolēni zīmēja Zelta putnu un atcerējās viņa vēlējumu – “Kas Zelta putnu atradīs, tam laime uzsmaidīs”. Paldies par vērtīgu un iedvesmojošu iespēju apmeklēt kultūras pasākumu šīs iniciatīvas organizatoriem.

Rēzeknes sākumskolas 3.a klases skolotāja Laura Meščanova