foto_karjera

“Karjeras nedēļa 2016” atklāšanas pasākumā

Rēzeknes sākumskolas 6.b klases skolēnu komanda (Ilva Lontone, Simona Desjatova, Valērija Dobrecova, Kirils Kakaulins, Renārs Paura, Eduards Uzulnīks) piedalījās Rēzeknes pilsētas “Karjeras nedēļa 2016 ” atklāšanas pasākumā, kas notika 10.oktobrī ARPC “Zeimuļs.”

Skolu komandām bija jāsagatavo prezentācija par savu izlozēto profesiju jomu – jāprot to vispārīgi raksturot, informēt par šīs jomas pieprasītākajām profesijām darba tirgū un iespējām tās apgūt. Rēzeknes sākumskolas komanda prezentēja lauksaimniecības profesiju jomu.  Lai arī Rēzeknes sākumskolas komanda bija visjaunākā, skolēni centās konkurēt ar pārējām skolām un veiksmīgi atbildēja uz jautājumiem par prezentētajām profesijām. Jauku komandas koptēlu radīja vienādie Rēzeknes sākumskolas zaļie krekliņi.

Matemātikas skolotāja Mārīte Šveidere