20181113_130519

Jaunatnes iniciatīvu projekta iniciatīva “10×10=Latvijai 100”

Latvijas 100-gades pasākumu cikla ietvaros, 2018.gada 13.novembrī, Rēzeknes sākumskolā notika Jaunatnes iniciatīvu projekta “10×10=Latvijai 100” noslēguma pasākums.

Iniciatīvas pirmajā posmā piedalījās Rēzeknes pilsētas 305 izglītības iestāžu skolu jaunieši vecumā no 13 – 14 gadiem, no kuriem, uz iniciatīvas  otro posmu, tika izvirzīta  komanda 5 cilvēku sastāvā. Noslēguma pasākumā savā starpā sacentās septiņas Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu komandas (Rēzeknes sākumskola, Rēzeknes Katoļu vidusskola, Rēzeknes valsts poļu ģimnāzija, Rēzeknes internātpamatskola – attīstības centrs, Rēzeknes 4.vidusskola, Rēzeknes 5.vidusskola, Rēzeknes 6.vidusskola). Rēzeknes pilsētas jaunieši nostiprināja zināšanas par Latviju skaitļos un matemātikas pielietojumu nestandarta situācijās.

Projekts tiek īstenots Jaunatnes iniciatīvu projektu konkursa ietvaros, to finansē Rēzeknes pilsētas dome, un organizē Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde “Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs”.

Rēzeknes sākumskolas direktores vietniece audzināšanas jomā Gunita Ozoliņa