20170426_154136

Diena bez ekrāniem

Centrs “Dardedze” pagājušogad aicināja pieņemt izaicinājumu “Vesela diena”, kuras laikā mums ir jāsaka skaļu “NĒ” viedierīcēm, bet “JĀ” aktīvai un saturīgai kopā būšanai! Tāpēc, 26.04.17., jau trešo reizi Rēzeknes sākumskolā tiek pārņemts stafetes kociņš un rosināta aktīva skolēnu piedalīšanās dienā, kad viedierīce ieņem otro vietu, bet draugi, skolasbiedri, interesants mācību process – pirmo!

Starpbrīžos klases audzinātāji kopā ar skolēniem radīja pufīgās krāsas un zīmēja uz papīra savas plaukstiņas, kā arī, spēlēja sociālās pedagoģes sagatavoto “Matemātikas cirku” un “Latviešu valodas cirku”, gan arī mīļākās galda spēles, kuras šajā dienā devās ceļojumā no mājām uz Rēzeknes sākumskolu. Paldies par aktīvo un produktīvo līdzdalību!
sociālā pedagoģe Laura Mičule