Deja kā profesija

Rēzeknes sākumskolā (aktu zālē) 2017.gada 07.decembrī 2.a klases izglītojamiem plkst.12:00 tiks piedāvāta un īstenota nodarbība “Deja kā profesija” – projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

Nodarbību mērķis ir iepazīties ar dejotāja profesijas darba saturu, tās specifiku, uzzināt par darbam nepieciešamām prasmēm un spējām, izglītības ieguves iespējām, lai varētu veiksmīgi darboties konkrētajā jomā.

Nodarbības ietvaros izglītojamie klausīsies un saņems informāciju par dejotāja profesijas darba apstākļiem, nepieciešamajām prasmēm, vizuāli vēros dejotāju priekšnesuma paraugdemonstrējumu un paši iesaistīsies dejas izpildījumā, lai gūtu praktisku pieredzi un priekštatu par dejotāja profesionālo darbību, kā arī saņems atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem.

Rēzeknes sākumskolas pedagogs karjeras konsultants
Karolīna Vogina