RĒZEKNES SĀKUMSKOLAS SKOLĒNI PROGRAMMAS ”LATVIJAS SKOLAS SOMA” IETVAROS APMEKLĒJA CESVAINES PILI

SKOLAS

Šī gada 24.aprīlī Rēzeknes sākumskolas 3.a un 4.m klases skolēniem programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros bija iespēja apmeklēt Cesvaines pili, lai uzzinātu par pils vēsturi un arhitektūru. Interaktīvajā nodarbībā ,,Cesvaines pils izzināšana caur dažādiem mākslas un arhitektūras stiliem” izglītojamie iepazina pils mākslas daudzveidību, jo interjerā ir gan gleznojumi, gan kokgriezumi, gan metālkalumi un dažādi lakoniski veidojumi.

Noformējums bez nosaukuma - 1

Foto:I.Jegorova

Dāvim patika Cesvaines pils skaistais izskats, kamīns, augstais tornis, jo no tā varēja redzēt visu Cesvaini. Elīnu iepriecināja skaistie mākslas darbi, kas bija apskatāmi pils izstāžu zālēs. Artjomam neaizmirstams likās pagraba apmeklējums, jo viņš nekad nav bijis pils pagrabā.

Bērni ar sajūsmu dalījās savās emocijās un iespaidos. Paldies viesmīlīgajiem Cesvaines cilvēkiem par laipno uzņemšanu!

Rēzeknes sākumskolas skolotāja

Iveta Jegorova