DSC_4193 (1024x683)

Vokālā ansambļa “Noskaņa” 10 gadu jubilejas koncerts

“Še Tev, meitiņ, zelta kokle!
Še Tev dziesmu kamolīts…”

Ar krāšņu koncertu 15.decembrī meiteņu vokālais ansamblis “Noskaņa” nosvinēja savu 10 gadu jubileju.

Vokālais ansamblis “Noskaņa”  sāka darboties Rēzeknes 1.vidusskolā pirms 10 gadiem skolotājas  Svetlanas Bilinskas vadībā. Ansambļa jaunāķā grupa  jau trešo gadu darbojas Rēzeknes sākumskolā, un ir ieguvusi plašu klausītāju loku ne tikai skolā, bet arī pilsētā.  Koncertā  sākumskolas meitenēm bija iespēja redzēt, dzirdēt  un vienoties kopējā dziesmā ar ansambļa vidējo un vecāko grupu, kas darbojas Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijā, kā arī ar iepriekšējo gadu dziedātājām – absolventēm. Sākumskolas meiteņu dziedātās dziesmas bija kā prieka un mīlestības dzirkstelīte! Paldies meitenēm par izturību un dziesmas mīlestību, un vecākiem, skolas vadības komandai, skolotājiem par lielo atbalstu!

Vokālā ansambļa “Noskaņa” vadītāja
skolotāja Svetlana Bilinska