Pēdējie atjauninātie

Sapņu profesija

Rēzeknes sākumskolā 2017.gada nogalē  pedagogs karjeras konsultants īstenoja nodarbības 2.klašu skolēniem, kuru laikā izglītojamie pirmssvētku noskaņā veidoja Ziemassvētku eglīti ar rotājumiem, kuros “noslēptas katra skolēna sapņu profesija”.

Nodarbības laikā tika  aktualizēta nepieciešamība domāt par iespējamo profesionālo darbību, prast pastāstīt citiem par savu izvēli.

Katrs rotājums, kas tika izveidots, radās unikāls un neatkārtojams; tas slēpa sevī skolēnu cerības par viņu nākotni un sevis realizēšanu kādā profesionālajā jomā.

Skolēnu sapņu profesiju sarakstā kā populārākās tika norādītas tādas profesijas kā policists, ugunsdzēsējs, frizieris, basketbolists, dziedātājs, skolotājs u.c., kuras sabiedrībā ir sastopamas  visbiežāk un ar kurām parasti saskare notiek ikdienā.

Izglītojamo iesaiste nodarbībā tika īstenota projekta “Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros.

pedagogs karjeras konsultans 1.-3.klašu grupā
Karolīna Vogina