20161219_103011_k

PATEICAMIES ČAKLĀKAJIEM “BĒRNU ŽŪRIJAS 2016” LASĪTĀJIEM/ EKSPERTIEM

Rēzeknes sākumskolas bibliotēka ir iesaistījusies lasīšanas veicināšanas programmā “Bērnu žūrija 2016”. Tiem, kas piedalījās šajā programmā, bija jāizlasa ieteiktās grāmatas, un jāaizpilda elektroniskā anketa par interesantāko grāmatu. Anketas nonāca Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā, kur tās tiks saskaitītas, analizētas, tiks veidots tops pat populārākajām grāmatām, ko paziņos Lielajos lasīšanas svētkos Rīgā.

Paldies Latvijas Nacionālās bibliotēkas pārstāvjiem, jo jau mācību gada sākumā tika saņemtas žūrijas darbam paredzētās grāmatas, kā arī suvenīrs- magnētiņš ar lasītāju sabiedrības attēlojumu.

Čaklākie Bērnu žūrijas lasītāji/eksperti 19.12.2016. tika aicināti uz pasākumu Rēzeknes sākumskolas bibliotēkā, kur tika pasniegts no Latvijas Nacionālās bibliotēkas saņemtais suvenīrs-magnētiņs, kā arī Rēzeknes sākumskolas Pateicība par čaklu “Bērnu žūrijas 2016” grāmatu lasīšanu/ novērtēšanu.

Pasākuma laikā lasītāji bija zinoši, atraktīvi un spēja atbildēt uz visiem uzdotajiem jautājumiem par “Bērnu žūrijas 2016” grāmatām. Eksperti gan darbojās pāros, gan meklēja, lika, lasīja un pārrunāja!

Paldies čaklākajiem “Bērnu žūrijas 2016” lasītājiem/ ekspertiem:
1.a klases skolniekam  Artim Tāraudam;
1.b klases skolniecei Ērikai Čuhnovai;
1.c klases skolēniem Alisei Rogozovai, Evelīnai Vidiņai, Ričardam Cakulam;
2.a klases skolniecēm Viktorijai Dervanikai, Samantai Čubarei, Evelīnai Bojārei, Loretai Savickai, Elizabetei Mazūrei;
2.b klases skolniecēm Kristīnei Bufalei, Ritai Labanovskai;
2.c klases skolniecēm Katrīnai Kokorevičai, Ilzei Baranovskai, Stellai Medvedevai;
3.b klases skolniecēm Katrīnai Laputjovai;
3.c klases skolniecēm Anetei Grudulei, Amandai Katrīnai Strožai, Kristai Esterei Metlānei;
4.a klases skolniecei Laurai Jermakovai;
5.m klases skolniecei Lindai Ladusei.

Kā teica filozofs un esejists Frānsiss Bēkons: “Grāmatas ir kuģi, kas peld cauri plašajām laika jūrām.” Lai skolēniem lasītprieks tikai pieaug!

Skolas bibliotekāre Inta Lāce