jr_nba212

Sākumskolas basketbola komanda spēlēs NBA junioru līgā

jr_nba426Lai veicinātu basketbola popularitāti bērnu vidū, Latvijas Basketbola savienība 2016.gada septembrī izsludināja pieteikšanos dalībai NBA Junioru līgas sacensībām. NBA Junioru līgas sacensībās piedalās 30 vispārējās izglītības iestāžu komandas no visas Latvijas, to skaitā Rēzeknes sākumskola.

Rēzeknes sākumskolas komanda (Rodrigo Jugans, Kristaps Krievs,  Kristaps Barkāns,  Mārtiņš Svalbs, Ervīns Reidzāns,  Roberts Revizors, Gatis Apīnis, Einārs Saukāns, Ervīns Rubenis, Daniela Voiciša, Baiba Lucijanova, Samanta Logina, Kristīne Deksne) spēlēs  sacenšoties ar Daugavpils Centra vidusskolu, Krāslavas pamatskolu, Līvānu 1.vidusskolu, Rugāju novada vidusskolu.

Ceturtdien, 3.novembrī, Elektrum Olimpiskajā centrā notika NBA Junioru līgas pirmā čempionāta drafta ceremonija. Tās laikā katrai no 30 vispārizglītojošo skolu komandām tika izlozēts NBA klubs, kuru tā pārstāvēs. Rēzeknes sākumskolas kapteinis Rodrigo Jugans izlozēja NBA klubu  “Boston Celtics”. Komanda spēlēs izlozētās NBA komandas “Boston Celtics” kreklos.

Pirmās spēles notiks novembrī un decembrī, izšķirošās finālspēles – 11.februārī OlyBet Latvijas Basketbola līgas Zvaigžņu spēles laikā.

Latgales divīzijas spēļu grafiks:
17.novembris – Krāslavas pamatskolā;
24.novembrī – Rugāju novada vidusskolā;
8.decembrī – Līvānu 1.vidusskolā;
15.decembrī – Rēzeknes sākumskolā (Rēzeknes Valsts 1.ģimnāzijas sporta zālē).

(FOTO: Romāns Kokšarovs)