Apothekas dāvinājums Rēzeknes skolām

Š.g. 1.novembrī, Rēzeknē tika atklāta jauna koncepta Apotheka aptieka. Tajā zinoši un atsaucīgi farmaceiti ikvienam pilsētas iedzīvotājam un viesim sniegs profesionālu padomu kā par ārsta izrakstītu medikamentu lietošanu, tā arī par patstāvīgu veselības aprūpi, labsajūtas atgūšanu un skaistumkopšanu. Vienlaikus jaunajā aptiekā būs pieejamas arī vairākas inovācijas. Kā pirmā ir īpaša konsultāciju telpa, kur privātākā atmosfērā ar farmaceita palīdzību varēs izmērīt asinsspiedienu, nosvērties un noteikt ķermeņa masas indeksu. Kā arī pirmo reizi Rēzeknes apkaimē aptiekā būs pieejams elektronisks rindas aparāts, kas sekmēs augstāku klientu apkalpošanas kvalitāti.

Par godu šim brīnišķīgajam notikumam, Apotheka dāvina Rēzeknes skolām, tai skaitā mūsu Rēzeknes sākumskolai, žurnāla Ilustrētā Zinātne Junioriem abonementu šim mācību gadam.

jun

Pateicamies par šo lielisko dāvinājumu, kas būs ļoti vērtīgs un iedvesmojošs žurnāls mūsu skolas audzēkņiem gan mācībās, gan brīvajā laikā.

Skolas direktore Ilona Stramkale