img_20160923_121936

Rēzeknes sākumskolas 1.c klase iepazīst ugunsdzēsēja profesiju un mācās drošību uz ceļa

Drošības mēneša ietvaros 1.c klase ne tikai ar interesi klausījās 7.septembrī uz skolu uzaicināto Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Rēzeknes daļas vada komandiera vietnieku Maksimu Dimperu, bet arī 23.septembrī  devās pārgājienā apciemot VUGD LRB Rēzeknes daļas ugunsdzēsējus, lai iepazītos ar viņu ikdienas darbu, tērpiem un aprīkojumu. Maksima Dimpera vadībā skolēni pārrunāja dažādus ar drošību saistītus jautājumus, mācījās siet mezglus un skatījās glābēja darba demostrējumus. Pārgājiena laikā  tika pārrunātas  dažādas situācijas uz ceļa, kas saistītas ar ceļu satiksmes noteikumiem un drošību.

Paldies vecākiem par izrādīto interesi un atbalstu klases pirmā pārgājiena norisē!

1.c klases audzinātāja Laura Meščanova